O nas.

Dlaczego inter-house?

Uczciwość i Ty.  Tak, stawiamy na Ciebie i na twój komfort. W praktyce oznacza to tyle, że dbamy o twój interes. 

Stawiamy na pełen profesjonalizm, celujemy w najwyższe twoje oczekiwania. Zdjęcia, opisy, rzetelny przekaz, wykonania zgodne ze sztuką budowlaną oraz przede wszystkim odpowiedzialność.

Wizja

Współpraca  ​Poszukiwania produktów, czasochłonne zakupy, transport, zmagania z ekipą wykończeniową, rosnące koszty, sprzątanie… A gdyby tak w miłej atmosferze, z pomocą architekta i w ramach ustalonego budżetu wybrać materiały wykończeniowe, a następnie w zaplanowanym terminie po prostu odebrać klucze do gotowego mieszkania? To możliwe.​

Misja

Zaufanie i pasja Stawiamy na Ciebie , na twój komfort i twoje oczekiwania. Wykończenia wnętrz, sklepu, domu lub stanu developerskiego na terenie trójmiasta to nasza priorytet.

Własny

Produkt.

Założycielem pomysłu Inter-House jest grupa fachowców zmęczona ciągłym wykorzystywaniem na rynku pracy przez nieuczciwych pracodawców, wykonawców w Trójmieście. Jesteśmy zgranym zespołem fachowców, lubimy naszą pracę, lubimy kontakt z klientem, lubimy Ciebie

Usługi: Wykończenia wnętrz, usługi remontowe, mieszkań, łazienek, lokali użytkowych, adaptacja poddaszy, usługi budowlane, malowanie, tapetowanie, flizowanie, hydraulika, elektryka na terenie trójmiasta i okolic.